Támogassa munkánkat!

Trump: Úgy gondolom az Iszlám gyűlöl minket

Donald Trump republikánus elnökjelölt szerdán azt mondta egy interjúban: Úgy gondolom az Iszlám gyűlöl bennünket ezért törvényt kell hozni rá, hogy a terrorista csoportok tagjait különleges vallási technikákkal lehessen szóra bírni”
A riporter arról kérdezte Trumpot, hogy háborúban áll e a Nyugattal az Iszlám. Az elnökjelölt azt válaszolta: “Ezt majd észre fogjuk venni. Nagyon nagy a gyűlölködés és ébernek kell lennünk mert ezek az emberek bejönnek az országunkba és nem tudjuk róluk, hogy kicsodák.”

A riporter megkérdezte, hogy most a radikális iszlamistákról beszél. Igen a radikálisokról, de nagyon nehéz elválasztani, hogy ki a radikális és ki nem - válaszolta Trump.

1 Megjegyzések

  1. "...törvényt kell hozni rá, hogy a terrorista csoportok tagjait különleges vallási technikákkal lehessen szóra bírni”" Nem vallatási???

    "Megverték az erőszakoskodó migránst AusztriábaN!!!

    Elírások, helyesírási hibák. Oda kellene figyelni.

    VálaszTörlés
Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés