Támogassa munkánkat!

Merkel még csak most jött rá hogy óriási baj van Európában

Angela Merkel német kancellár szerint az Európai Unió "kritikus helyzetben" van, és lépéseket kell tennie annak érdekében, hogy visszanyerje a lakosság bizalmát.
Huszonhét európai uniós tagország vezetőinek pénteki pozsonyi találkozóját megelőzően Merkel kijelentette: "tettekkel kell megmutatnunk, hogy a jelenleginél jobbak tudunk lenni".

A kancellár megerősítette azt az álláspontját, hogy egy most kidolgozandó menetrend alapján az uniós alapító szerződés megkötésének 60. évfordulójára, jövő márciusra lépéseket kell tenni a külső és belső biztonság, a külső határok védelme, a terrorizmus elleni harc és a gazdasági növekedés terén.

MTI

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés