Sima 2-0-s győzelmet aratott a Budapest Honvéd az Újpest ellen az OTP Bank Liga 1. fordulójában, szombaton este. Hidi Patrik szerezte meg a vezetést már a mérkőzés elején, Eppel Márton pedig a 45. percben bebiztosította a győzelmet a vendégeknek.
Nem indult jól a mérkőzés a hazaiak számára, hiszen már a negyedik percben bevették Banai kapuját. Eppel remek kiugratása után, Hidi Patrik helyezte higgadtan a kapuba a játékszert.

Egyik csapat sem volt veszélyes a kapukra, helyzetet szinte alig láthattunk, habár ebben egyik csapatot sem segítette az időjárás miatt szinte pocsolyává váló pálya.

A 45. percben egy remek beadást követően az első Honvéd gól asszisztját jegyző Eppel Márton emelkedett magasra és fejelte ívesen a labdát az Újpesti kapuba. Ezzel már 2-0 volt a vendégeknek.