Noha hazánk számára tegnap véget ért az Európa bajnokság, a szurkolók mégis győztesként ünnepelték a fiúkat.
EURO-2016 - Szurkolók Budapesten Szurkolók a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntőjének Magyarország - Belgium mérkőzése után Budapesten az Erzsébet körúton - MTI Fotó: Balogh Zoltán

Régen, vagy talán még soha nem érezhetett ekkora támogatást magyar futballválogatott, mint az elmúlt hetekben.

Hazánk tegnap búcsúzott az Európa bajnoki tornától, hiszen 4:0-ra kikapott a belgáktól, a szurkolók mégis győztesként ünnepelték a fiúkat. Amint véget ért a mérkőzés, a tömeg újból elárasztotta a körutat és még órákkal később is több helyen felzendült Az éjjel soha nem érhet véget!

Ám ne higgyük, hogy ez a hatalmas támogatás csak a fővárosra volt jellemző. Vidéken, illetve a határon túl is emberek sokasága szorított a magyar csapatnak. Az egyik szurkoló szavai a következőképpen hangzottak: „példaképekké váltak nemzetünk fiai, ami mindennél többet ér”.