Támogassa munkánkat!

Orbán: Civilizációs katasztrófa lesz!

Hétfő délután elkezdődött a parlament őszi ülésszaka, az első nagy vita az október 2-re kitűzött népszavazásról szólt.
Orbán Viktor miniszterelnök elmondta, hogy miközben Magyarország remekül teljesít, nagyszerűek a gazdasági eredmények, addig Európa vészjósló időket él, és akár végzetesen is meggyengülhet.

A fő baj a bevándorlás szerinte. A Brexit is ezért lett.

„A modernkori népvándorlás miatt a terror és az erőszak a mindannapok része lett Nyugaton” – értékelt.
A nyugati politikusok naivitása miatt alakult ki a vészjósló helyzet, mert délibáb és ábránd, hogy néhány millió muszlim migráns meg se kottyan Európának. Ebből ugyanis szerinte civilizációs katasztrófa lesz, és úgy veszíthetjük el az európai kultúrát, ahogy a békát főzik meg lassan a forrósodó vízben, egyre több lesz a muszlim, és szép lassan Európára nem fogunk ráismerni.

Elmondta a miniszterelnök, hogy 2050-re Egyiptom lakossága már 138, Nigériáé 390 Ugandáé 93 és Etiópiáé 228 milló fő lesz. Egyre többen jönnek majd, ezért határozott válasz kell Orbán szerint.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés