Támogassa munkánkat!

Végre életfogytiglanra ítélték Bándy Kata gyilkosát

Jogerősen életfogytiglanra ítélte Péntek Lászlót a Pécsi Ítélőtábla szerdán Bándy Kata rendőrségi pszichológus meggyilkolása miatt.

MTI - Péntek László 40 év múlva feltételesen szabadlábra bocsátható.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés