Támogassa munkánkat!

Tűz ütött ki a győri fürdőben

Eddig tisztázatlan okból tűz ütött ki a győri fürdő területén az éjszaka.

MTI - Dobos Viktória, a katasztrófavédelem megyei szóvivője elmondta: a helyszínre érkező egységek két órán keresztül küzdöttek a lángokkal, de egy negyven négyzetméteres faépület így is leégett.

A tűzben csupán anyagi kár keletkezett, senki nem sérült meg.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés