Támogassa munkánkat!

Jelentős várakozás a belépő forgalomban Röszkén

Háromórásra nőtt a belépésre várakozó személyautók sora a Röszkei Autópálya-határátkelőhelyen vasárnap délutánra - közölte a rendőrség a honlapján.

MTI - Az autóbuszoknak is két órát kell várakozniuk, míg Szerbiából be tudnak lépni Magyarországra. A rendőrség információi szerint ezen a határszakaszon nem kell várakozni Tompán, Ásotthalmon és Tiszaszigeten, ezért érdemes ezeket az átkelőket választania az utazóknak - olvasható a police.hu oldalon.


Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés