Támogassa munkánkat!

El: 92. percben kapott 11-essel kiesett a Videoton

A Videoton labdarúgócsapata 1–0-s vereséget szenvedett a Mladoszt Podgorica vendégeként az Európa-liga selejtezőjének első fordulójában, így 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett gól miatt búcsúzott montenegrói ellenfelével szemben.

A fehérvári csapat visszafogott teljesítményt nyújtott a meccsen, és a hajrában – emberelőnyben játszva – tizenegyest ítéltek ellene, amelyet gólra váltott Ivan Knezsevics a 92. percben.
A Videoton számára véget ért az európai kupaszereplés.
EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
MLADOSZT PODGORICA (montenegrói)–VIDEOTON (magyar) 1–0
Továbbjutott: a Mladoszt Podgorica, 2–2-vel, idegenben szerzett góllal

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés