Támogassa munkánkat!

Gázszivárgás miatt rövid időre 36 embert telepítettek ki Borsodban

Ideiglenesen 36 embert kellett kitelepíteni otthonából szombaton délelőtt a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Körömön gázszivárgás miatt - közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóügyelete.
 
MTI - A szolgáltató délre elhárította a hibát, és az emberek is visszaköltözhettek otthonukba.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés