Támogassa munkánkat!

Hídfőnek csapódott egy autó Nyíregyházán

Hídfőnek csapódott egy személygépkocsi Nyíregyháza belterületén kedd délután, a sofőrt a mentők kórházba vitték.

MTI - Tamásné Berki Bianka, a Szabolcs-Szatmár-Bereg-Megyei Rendőr-főkapitányság helyettes szóvivője elmondta: a rendőrségi helyszínelés idején a Rákóczi utca érintett szakaszán csak fél pályán haladhat a forgalom.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés