Támogassa munkánkat!

Megkérdezték Áron bácsit

Megkérdezték Áron bácsit, hogy mit csinálna, ha megnyitnák a határt.
- Szaladnék száz métert, aztán felmásznék az első fára.
- Miért?
- Hogy a mögöttem jövők ne tapossanak le.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés