Támogassa munkánkat!

Fölébred a székely

Fölébred a székely nagyot nyújtózik, s azt mondja:
- Hej anyjuk, olyan szépet álmodtam!
- Mit?
- Álmomban Bukarestben jártam.
- És? Mi ebben a szép?
- Az, hogy útlevél kellett hozzá

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés