A 2013-as év első tárlatát rendezik a Pelikán Galériában (Kossuth u.15.).
Haraszti Zsolt képzőművész munkáit láthatja a közönség. A kiállítást január 18-án, pénteken, 17 órakor Nichs Andrea újságíró nyitja meg.
A tárlat február 15-éig tekinthető meg, keddtől péntekig 9-től 17 óráig.
Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
