Támogassa munkánkat!

Napi gondolat

"Kemény éven vagyunk túl. Összetörtünk, sírtunk ezerszer, megvigasztalódtunk milliószor, mert megvigasztaltak, vagy nem. Akkor aztán megtanultunk saját erőből felállni. Az is ment. Felálltunk, és megtanultuk, hogy akármennyire is nehéz, de megéri. Tovább sétáltunk, hittünk, mentünk, mosolyogtunk, még ha fájt is. Megaláztak, bántottak, de tovább haladtunk az utunkon, magukra hagyva őket, mit sem törődve velük. Elvégre is. Az ő bajuk.?"

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés