Támogassa munkánkat!

Fekete István a kívánságról

"Nem kívánok ragyogást,
pénzt ,dicsőséget.
Csak egy tűzhelyet kívánok.
Hívó lámpa fényt, meleget,
azoknak akiket szeretek.
Egy darab kenyeret, csendet,
pár halk szót, jó könyvet, és kevés embert.
De az aztán Ember legyen!"
Beküldte Nagy Katalin

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés