Támogassa munkánkat!

Kannabisz szagát érezte Djokovic

A héten már nem először fordult elő ez az eset a montreali tenisztornán.
Magyar idő szerint vasárnap hajnalban rendezték a montreali keménypályás tenisztorna elődöntőit. Nagy meglepetés nem történt, Novak Djokovic és Andy Murray jutott be a fináléba.
A szerb világelső a Jeremy Chardy elleni összecsapás közben szédülésre panaszkodott. Nem éppen hétköznapi dolog miatt. Így szólt a bíróhoz: „Valaki füvet szív, érzem. Kezdek szédülni tőle.” – írja a BBC.

Djokovic elmondta, nem is hinnék, hogy mennyire rossz érzés volt. Ráadásul a héten már nem először történt hasonló eset Montrealban. A pénteki párosmeccsén is érezte a kenderszagot.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés