Támogassa munkánkat!

Az újonc vizsgázik

Az újonc vizsgázik:
- Mit csinál akkor, ha atomvillanást lát?
- Jelentem, lekapom a sisakom!
- Hát azt meg miért teszi, ököragyú?
- Hogy ne folyjon a nyakamba!

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés