Támogassa munkánkat!

Mérlegen a tudomány ünnepe

Lezárult a Magyar Tudomány Ünnepe egy hónapon át tartó Összhang című rendezvénysorozata, amely idén a tudománynak a társadalommal és a gazdasággal való együttműködési lehetőségeit kereste. November 3. és 30. között nemcsak az Akadémia, hanem az ország valamennyi tudományos műhelye megnyitotta kapuit az érdeklődők előtt. Az eredményekről, tapasztalatokról Csépe Valériával, az MTA főtitkárhelyettesével, az MTÜ programtanács vezetőjével beszélgettünk.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés