Támogassa munkánkat!

Szentendrei művészek kiállítása Los Angeles-ben

A Los Angeles-i Magyar Ősz 2011 kulturális rendezvénysorozat keretein belül Pistyur Imre Munkácsy-díjas szobrászművész és felesége, Pistyur Gabriella selyemfestő mutatkoztak be a Los Angeles-i Magyar Házban. A szentendrei művészpár számos kiállításuk sorában első alkalommal jutott el Amerikába. 

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés