Támogassa munkánkat!

Megkezdődött a hárosi Duna-híd tolásának 2. fázisa

Újabb látványos szakaszához érkezett az M0 bővítése, az új hárosi Duna-híd építése. 2011. október 13-án, csütörtökön megkezdődött a mederhíd tolásának 2. fázisa. Most a mederhíd szerkezetének harmadát mozgatják. A beruházó NIF Zrt. az új dunai átkelőt is magában foglaló szakaszt 2013 nyarán tervezi átadni.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés