Támogassa munkánkat!

A Debreceni Szaxofonegyüttes a Kölcseyben

Október 16-án 17 órától a debreceni Kölcsey Központ Bényi Árpád termében a legszebb dallamok csendülnek fel. A Debreceni Szaxofonegyüttes november 20-án szintén a vasárnap délutánt teszi színesebbé szórakoztató játékával. A belépés díjtalan.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés