Támogassa munkánkat!

Siket politikusokról készült dokumentumfilm

Két siket közéleti szereplőről, Kósa Ádám európai parlamenti képviselőről és Tapolczai Gergely országgyűlési képviselőről szól Siklósi Beatrix és Matúz Gábor dokumentumfilmje, a Némafilm. A 75 perces alkotás bemutatóját pénteken 19 órakor tartják az Uránia Nemzeti Filmszínházban.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés